");

Strony związane z hasłem 'podróże':

 • Biuro Podróży Kartagina »

  Biuro Podróży "Kartagina" działa na polskim rynku turystycznym od maja 2002 roku.
  Jako agent turystyczny nawiązaną współpracę mamy z prawie 200 touroperatorami, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo bogata i różnorodna.
  Głównym celem biura jest indywidualne podejście do każdego klienta, a przede wszystkim fachowe doradztwo.
  Zawsze staramy się, aby każdy klient był zadowolony i w pełni poinformowany.

  W ofercie można znaleźć głównie:
  kolonie i obozy dla dzieci, młodzieży oraz studentów; wczasy w kraju z dojazdem własnym, jak i autokarowym; turnusy rehabilitacyjne, wczasy za granicą z dojazdem własnym, autokarowym oraz lotniczym; wszelkiego rodzaju imprezy objazdowe, począwszy od weekendów, a skończywszy na podróży dookoła świata; bilety autokarowe - transport międzynarodowy; bilety lotnicze rejsowe (LH, AF, BA, LOT, itd.); bilety lotnicze - "tanie latanie" (Ryanair, Wizz Air, Easy Jet, Norwegian, itd.);

  Zachęcamy Państwa do zapozania się na stronie z ofertami na wczasy do m.in. Egiptu, Turcji, Tunezji, Grecji, Bułgarii czy Chorwacji.

  Serdecznie zapraszamy do biura, które mieści się w CH ECHO w Pabianicach, przy ul. Zamkowej 31.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • INATOUR - BIURO TURYSTYKI - wakacje »

  Wiemy, że spośród setek biur podróży trudno się zdecydować na konkretne. Szukasz udanego wypoczynku lub ciekawej wycieczki, dobrze trafiłeś, Zaproponujemy Ci naszym zdaniem najlepsze miejsca na wypoczynek, dobre hotele jak również wycieczki do najciekawszych miejsc w Europie i na całym świecie. Dla nas liczy się miła i przede wszystkim rzetelna obsługa każdego klienta, nie ważne jest czy klient wybiera imprezę za kilkaset zł czy kilka tysięcy zł, do każdego podchodzimy bardzo poważnie proponując naszym zdaniem najlepsze imprezy w jak najkorzystniejszych cenach. Bilety autokarowe i bilety promowe możesz również kupić w naszym biurze

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdzamy gdzie warto odpocząć podczas urlopu »

  Najczęściej kiedy planujemy wyjazd zadajemy sobie pytanie czy wybrać nasz kraj czy też wyjechać za granicę. Poszukujemy inspiracji w Internecie, pytamy rodzinę jakie miejsca zachwalają. Pragniemy aby nasz urlop był nie tylko ucieczką od codziennych obowiązków ale stał się również możliwością poznania nowych miejsc oraz poznawania obcych kultur. Dlatego też warto sprawdzić gdzie w kraju czeka nas wypoczynek naszych marzeń, albo który kierunek świata obrać sobie za cel naszych zasłużonych wakacji. Jeśli nadal nie wiesz gdzie wybrać się na wypoczynek, sprawdź porady na naszej stronie www.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Horyzonty.net.pl - wakacje i wycieczki dla aktywnych »

  Horyzonty to serwis, który uświadamia nam tradycje obecne w państwach turystycznych. Udostępnia wyszperanie ciekawostek dla osób, które chcą się udać w podróż do nieznanego miejsca. Wchodząc na stronę, dojrzeć możemy usystematyzowane listy stosownie do obszarów, dokąd obywatele polscy wyjeżdżają nagminnie. Nikt nie powinien mieć najmniejszego kłopotu ze znalezieniem miejsca, w które się udaje. Genialnie uporządkowane teksty ułatwią szybkie wyszukanie informacji, które na pewno nadadzą się w wielu wyprawach.


  Dzięki portalom takim jak horyzonty. net. pl możemy znaleźć ciekawostki z tematyki historii, kultury, stereotypów i atrakcji, które spotkamy w wybranym kraju. Poznamy tam atrakcje, jakie oferuje nam tętniąca muzyką Grecja czy malownicze wybrzeża Hiszpanii.


  Serwis Horyzonty w głównej mierze przedstawia artykuły o krajach islamskich, ale nie tylko. Możemy tam znaleźć też wiadomości odnoszące się do takich państw jak Grecja czy znana wszystkim Turcja. Osoby, które kochają Chorwację również trafią na coś ciekawego. Serwis udostępnia charakterystyki krajów, do których każdy człowiek musi się udać, jeśli tylko może.


  Poza wiadomymi Wskazówkami dla podróżujących, takimi jak aura, charakterystyka miasta czy zabytków, na www. horyzonty. net. pl zauważymy również indeks ciekawych atrakcji, których możemy oczekiwać będąc w Marsa Alam lub na Krecie. Żadna osoba z czytających portal Horyzonty nie poczuje się rozczarowany tymi sugestiami, które przejrzy na serwisie przed wylotem. Przed podróżą bezwzględnie powinniśmy zapoznać się z kulturą, która panuje w danym rejonie, żeby uniknąć bezsensownych nieporozumień.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Turystyka i rekreacja w Polsce »

  Encyklopedia podróżników, dzięki której odnajdziesz opisy miejsc, fotki, pomysły na wyjazd i niezwykłe historie zamieszczone przez ciekawych ludzi. Znajdziesz tu wiele lokalizacji, które warto odwiedzić, np. krzyże, zespoły pałacowe, zabytki sakralne, kościoły i zbory, zabytki przemysłowe, kirkuty, kina i teatry, kamienice, miejsca pamięci, wystawy, skanseny i muzea, zabytki budownictwa, kościoły protestanckie, zespoły dworskie, figury, dwory obronne i zamki, zabytki budownictwa, kapliczki przydrożne, cmentarze zabytkowe, ogrody zabytkowe, miejsca spacerowe, a także wiele rzadkich miejsc wartych zobaczenia.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
')