");

Top 10 najlepszych stron w katalogu:

 • Wideofilmowanie wrocław »

  Ostrowski art zajmuję się wideofilmowaniem wesel, studniówek oraz filmów reklamowych, szkoleń. Tworzymy z pasją filmy najwyższej jakości co pozwala wyróżniac się spośród konkurencji. Tworzymy filmy orginalne w jakości HD. Dzięki stedicam wszystkie nasze ujęcia są płynę jak z helikoptera. Filmujemy najczęsciej w wielkopolsce oraz w województwie łódzkim .Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plisy »

  Plisy, rolety plisowane na każde okna - standardowe i niestandardowe kształty. Oferujemy doradztwo przy wyborze. Nasz doradca wykona pomiar i wyceni koszty instalacji. Warszawa, Wawer, Anin, Józefów, Otwock - pomiar i wycena bezpłatnie i bez zobowiązań. Ponadto w ofercie verticale, rolety, żaluzje, maty bambusowe.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty MAR-BUD »

  Firma Ogólnobudowlana
  Nasza umiejętność - Twoja korzyść.

  Wiedzę oraz doświadczenie dotyczące świadczenia usług remontowych nabywamy od 1990 roku.
  Wykorzystujemy nowe technologie, jak i sprawdzone techniki, idące w parze z zaangażowaniem oraz dobrą organizacją, wszystko to dla zaspokojenia klienta w kwestii terminowości, jakości jak i przystępnej ceny.

  Nasz klient - nasz Pan.

  Nie bagatelizujemy mniejszych zamówień, należną uwagę przykładamy tak samo do niedużych, jak i do większych prac. Szanujemy czas i pieniądze zlecającego usługę, dbamy, aby nie czuł się jednym z wielu, tylko kimś dla nas ważnym i odczuwał komfort w tej mierze, każdego traktujemy indywidualnie. Wszystko w myśl zasady mówiącej, że dla dobrze wykonanej pracy, dającej namacalną korzyść i satysfakcję tak usługobiorcy jak i wykonawcy potrzebny jest wzajemny szacunek, zaufanie oraz relacje opierające się na partnerstwie.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe »

  Przeglądarka konferencji naukowych. Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i konferencji biznesowych jest bezpłatne.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Led Wrocław, Telebimy Poznań, Katowice, Kraków, Warszawa, sprzedaż Ekranów Led, »

  Reklama led, ekrany,telebimy w całej Polsce: Wrocław, Poznań, Warszawa, Katowiceekrany reklamowe zlokalizowane były w ścisłych centrach największych miast, takich jak Będzin, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jasło, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Krosno, Legnica, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Płock, Poznań, Raszyn, Reda, Rybnik, Rzeszów, Siewierz, Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Szczecin, Tarnowskie Góry, Tarnów, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zduńska Wola, Zielona Góra i inne miasta w Polsce.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trumny do kremacji »

  Pochówek w trumnie upowszechnił się w XIV wieku w Europie i było to związane z epidemią dżumy. Wówczas trumny stanowiły dodatkowe zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się dżumy. Kolor takiej trumny miał zwykle duże znaczenie, na przykład szary oznaczał pokorę. Na wsiach, ze względu na wysokie ceny trumien, chowano ciała owinięte w dalszym ciągu w całun. Dziś nie wyobrażamy sobie innego pogrzebu niż takiego, na którym ciało zostanie pogrzebane w trumnie. Jednak pojawiły się inne sposoby na pochowanie zmarłego, a mianowicie kremacja, czyli spopielanie zwłok. Proces ten polega na spaleniu ciała umieszczonego w trumnie kremacyjnej w specjalnym piecu do spopielania zwłok. Wbrew rozpowszechnionym opiniom sama kremacja nie jest pogrzebem dla zmarłej osoby, ponieważ jej pośmiertne prochy, umieszczone w odpowiedniej urnie, są grzebane w późniejszym terminie. W obowiązującym obecnie stanie prawnym pogrzeb spopielonych szczątek osoby zmarłej powinien odbyć się na cmentarzu, na którym urna umieszczana jest w grobie ziemnym lub niszy odpowiednio przygotowanego kolumbarium.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent oprogramowania »

  Rekord Systemy Informatyczne to producent oprogramowania komputerowego. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku IT, które zaowocowało bardzo dobrym uznaniem wśród klientów. Firma Rekord Systemy Informatyczne zajmuję się produkowaniem oprogramowania dla przedsiębiorstw głównie produkcyjnych, oraz dla jednostek administracyjnych i samorządowych.
  System IT Rekord ERP to nowoczesne oprogramowanie dla przedsiębiorstw, posiada wiele modułów, które odpowiednio wspomagają firmę w każdym dziale przedsiębiorstwa, dlatego oprogramowanie firmy Rekord SI jest bardzo uniwersalne, nastawione na ciągły rozwój technologiczny. Oprogramowanie Rekord ERP jest systemem klasy ERP II.
  W dziale administracyjnym firma Rekord posiada system Ratusz - oprogramowanie dla administracji i urzędów, który jest potentatem w Polsce. Aplikacja biznesowa zawiera wszystkie moduły do prawidłowego funkcjonowania instytucji. Warto zauważyć, że budowa systemu odbyło się przy udziale z pracownikami rządowymi aby jeszcze bardziej dotrzeć do potrzeb klienta.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla Jamników. Jamniki długowłose miniaturki, jamniki królicze. »

  Jamniki długowłose miniaturki, jamniki królicze w hodowli Santander. Jamnik miniaturka, jamnik długowłosy pies reproduktor NASH della Canterana - Vice Zwycięzca Świata. Hodowla jamników poleca szczenięta do sprzedania.

  Hodowla Santander FCI to jamniki długowłose miniaturowe i jamniki królicze. To pasja i miłość do tej rasy.
  Jak niektórzy ludzie nie mogą żyć bez swoich kolekcji znaczków, czy zamiłowania do gier, tak ja nie mogę żyć bez swoich psów.
  Po prostu stały się one moją pasją.
  Hodowla moja oparta jest na najlepszych liniach hodowlanych Europy i Świata.
  Zaowocowało to przez te wszystkie lata całą plejadą Zwycięzców, Championów Polski czy Championów Młodzieży.
  W rodowodach moich jamników jest cała śmietanka psów o światowych osiągnięciach, z renomowanych hodowli całej Europy.
  Ostatnio znaczącą rolę odgrywa w kryciu moich suczek pies z jednej z najlepszych hodowli świata – z hodowli Della Canterana.
  Jest to jeszcze stosunkowo młody, bo zaledwie trzyletni pies, ale z rewelacyjnym pochodzeniem, idealną budową anatomiczną – co przełożyło się na jego ogromne sukcesy wystawowe.
  Ten pies to NASH Della Canterana – sam będąc Vice Zwycięzcą Świata jest jednocześnie synem Zwycięzcy Świata !
  Dzieci po nim już wygrywają wystawy.

  Jamniki hodowane są w trzech odmianach włosa.
  W każdej z tych odmian wzorzec rasy rozróżnia jeszcze trzy typy wielkości podyktowane przede wszystkim potrzebami myśliwych i wykorzystaniem użytkowości tej rasy.
  Jamniki standardowe z obwodem klatki piersiowej od 35 cm idealne do pracy pod ziemią na lisy i borsuki, świetne nad ziemią jako tropowce.
  Jamniki miniaturowe z obwodem klatki piersiowej do 35 cm idealne w norach na lisy jak i do pracy po tropie postrzelonej zwierzyny.
  Jamniki królicze z obwodem klatki piersiowej do 30 cm jedyne tak przydatne do polowań na króliki, aczkolwiek potrafią sobie poradzić także w norze z lisem i są doskonałe jako tropowce.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble wypoczynkowe Dominex Plus producent »

  Produkowane przez naszą firmę meble tapicerowane wypoczynkowe cechuje wysoka jakość wykonania, niebanalne wzornictwo, surowce najwyższej jakości, trwałość i funkcjonalność.
  Każdy mebel czy to jest narożnik, komplet wypoczynkowy czy sofa, wyposażony jest w funkcję spania i pojemnik na pościel, nie tracąc przy tym komfortu typowego wypoczynku.
  Zaangażowana w produkcję załoga i dobrze zorganizowany serwis gwarancyjny, daje poczucie bezpieczeństwa Naszym klientom.
  www.sklep.dominexplus.pl

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia pneumatyczne »

  Najpopularniejsze, profesjonalne narzędzia pneumatyczne to klucze udarowe. Znacznie usprawniają oraz przyspieszają pracę, a prócz tego pozwalają zaoszczędzić niepotrzebnych problemów, jakimi są np. uszkodzone gwinty. Sprzęt stosowany w warsztatach samochodowych to przede wszystkim wytrzymałość mechaniczna oraz jak najprostsza obsługa. Zabrudzenia, stuknięcia, upadki, najechania nie powinny mieć wpływu na dalsze eksploatowanie danego narzędzia. Bardzo istotną sprawą jest również prostota, jeśli chodzi o konserwację oraz czyszczenie. Takie środki, jak rozpuszczalniki, benzyna, kleje do metalu, środki chemiczne oraz oleje nie powinny uszkodzić urządzenia ani mieć wpływu na jego pracę. Jakość stosowanego sprężonego powietrza nie powinna również odgrywać znaczącej roli. Odpowiednie zabezpieczenie sprzętu przed nieplanowanym uruchomieniem narzędzia to też bardzo waży aspekt. Urządzenia przez długi okres czasu od momentu zakupu powinno zachowywać i trzymać się swoich początkowych nastaw, tj. posiadać właściwą sprawność oraz odpowiedni moment obrotowy.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
')