");

Akcesoria motoryzacyjne Podkategoria: Akcesoria motoryzacyjne

 • Hurtownia - lampy ostrzegawcze obrotowe pomarańczowe »

  Wszystkie samochody specjalne mają obowiązek być zaopatrzone w lampy ostrzegawcze.Takie lampy ostrzegawcze pomarańczowe z homologacją można zakupić w naszej firmie.Są one na kablu do podłączenia do zapalniczki i mocuje się do karoserii na magnes.Istnieją lampy stroboskopowe lub diodowe na 12V i na 24V.
  Zapraszamy do współpracy.
  lusterka dodatkowe do przyczep, do nauki jazdy
  kanister plastikowy na paliwo z lejkiem
  akcesoria motoryzacyjne

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa wtryskiwaczy »

  Naprawa wtryskiwaczy w naszej pracowni odbywa się na urządzeniach firmy Bosch. Firma Bosch Sernice wykonuje naprawę wtryskiwaczy common rail na maszynach zgodnych z trzecią fazą regeneracji wtryskiwaczy common rail Bosch producenta wtryskiwaczy. Naprawa wtryskiwaczy w naszym warsztacie gwarantuje prawidłowe działanie wtryskiwaczy przez długi okres czasu i bez najmniejszych awarii w trakcie całej eksploatacji wtryskiwaczy common rail Bosch. Zastosowane oryginalne części i podzespoły do naprawy wtryskiwaczy dają pewność i gwarancje długich przebiegów wtryskiwaczy common rail Bosch. W technologii trzeciego stopnia naprawy wtryskiwaczy jesteśmy jedna z pierwszych firm w Polsce, która wdrożyła tą specjalistyczna metodę naprawy wtryskiwaczy. Naprawa wtryskiwaczy common rail odbywa się teraz dużo szybciej niż przy zastosowaniu starszych technologii regeneracji wtryskiwaczy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.regeneracjanaprawawtryskiwaczy.pl która przybliża technologię naprawy wtryskiwaczy common rail Bosch w technologii trzeciej fazy.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja wtryskiwaczy »

  Bardzo ciekawy i innowacyjny sposób regeneracji wtryskiwaczy można przeprowadzić na urządzeniu EPS 708.Regeneracja wtryskiwaczy jest teraz wyjątkowo prosta a przede wszystkim szybka i bardzo tania w porównaniu z fabrycznie nowymi wtryskiwaczami. Regeneracja wtryskiwaczy bosch delphi denso Siemens wykonywana jest przez automaty co daje gwarancje powtarzalności pomiarów przy naprawie wtryskiwaczy Common Rail. Można regenerować wtryskiwacze na różne sposoby, ale tylko ten jest sprawdzony i pewny. Działa na tych maszynach sporo serwisów na całym już świecie i popularność regeneracji wtrysków coraz bardziej przybliża się do nawet niewielkich warsztatów samochodowych, które do tej pory regenerację i naprawy wtryskiwaczy traktowały jako bardzo skomplikowane i pracochłonne i wymagające dużej wiedzy i doświadczenie zadanie. Zmiany nastąpiły kiedy regeneracja wtryskiwaczy wprowadzona przez firmę Bosch stałą się wiedzą ogólnie dostępną dla wszystkich diesel serwisów mających chęci naprawy aparatury wtryskowej. Dużo informacji na stronie www.wtryskiwacz.com lub we wszystkich centrach szkoleń serwisów diesla. W przyszłości Bosch Service wprowadzi także naprawę pomp common rail CP1, CP3 i wiele innych typów co spowoduje lepszy dostęp do części aparatury dieslowskiej co przełozy się na zwiększenie popularności silników diesla a szczególnie regeneracji wtryskiwaczy i pomp.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Akcesoria motoryzacyjne

Akcesoria motoryzacyjne - nowa strona:

Adres:
')