");

ADHD Interactive – Marketing Internetowy

ADHD Interactive – Marketing Internetowy Agencja marketingowa (Poznań) ADHD Interactive z przyjemnością przygotuje dla waszej firmy ofertę usługową dopasowaną do waszej grupy docelowej. Marketing internetowy to segment rynku reklamowego, który oferuję masę zróżnicowanych możliwości. Proponujemy projektowanie stron internetowych i aplikacji na telefony komórkowe na zlecenia, zajmujemy się pozycjonowanie i SEO marketingiem, prowadzimy profile marek w mediach społecznościowych oraz zajmujemy się tworzenie grafik (w ofercie agencji między innymi projektowanie logo oraz innych materiałów promocyjnych). Umówcie się na spotkanie w ADHD Interactive, a przygotujemy ofertę skrojoną specjalnie dla was.

Szczegóły strony www.adhdinteractive.pl:

Podlinkuj stronę www.adhdinteractive.pl:

ADHD Interactive – Marketing Internetowy

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AFTBusiness program partnerski »

  Platforma afiliacyjna znajdująca się pod adresem www. AFTbusiness. com, która organizuje kampanie reklamowe w Internecie dla wybranych Banków oraz wybranych instytucji takich jak : Getin Noble bank, ING Bank Śląski, Idea Bank, FM bank, Open Finance, Tax Care, Deutsche Bank, Santander Consumer Bank, Expander
  Dzięki nowoczesnej platformie afiliacyjnej jesteśmy przygotowani do prowadzenia i starannie dobrane do Klienta kampanie wizerunkowe jak i kampanie skierowane na efekty.
  Platforma jest wzmocniona w systemy zabezpieczające przed oszustami : - ustawione anulowanie akcji na wypadek wielokrotnie powtarzania się tego samego IP, - sprawdzanie użytkowników oraz wychwytywanie zmieniających IP, - geolokalizacja aktywności wydawców - wyłapywanie nieprawdziwy ruchu, - alerty związane z nadmierną konwersją wydawców.
  Współpracujemy z wydawcami Posiadającymi wartościowe strony internetowe, które posiadają realny ruch jak i dzielimy ich na grupy oraz podgrupy aby jak najdokładniej targetować działania naszych reklam.
  Platforma skupiająca właścicieli stacjonarnych banerów ulicznych.
  Jest to zaprogramowana platforma wraz z obserwacjami google street, cennikami który umożliwia organizowanie w jednym miejscu eventów wizerunkowych opartych o przydrożne miejskie banery.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
')