");

Ogłoszenia Podkategoria: Ogłoszenia

 • Koty norweskie leśne »

  Naszą hodowle kotów rasowych założyliśmy w 2003 roku i od samego początku jej istnienia postawiliśmy na koty rasowe takich oto ras: norweska leśna, perska oraz maine coon. Naszym oczkiem w głowie są jednak koty norweskie leśne, które oprócz tego, że mają wspaniałe futro, to jeszcze do tego wyróżniają się cudownie łagodnym, wręcz wylewnym charakterem - zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tablica dla Twoich Ogłoszeń »

  Nie masz zamiaru nabywać kota w worku? Preferujesz na początku sprawdzić kupowany towar?Wypróbuj portal ogłoszeniowy www.sprzedajemy.pl. Jest to innowacyjna jakość wśród stron ogłoszeniowych, portal gdzie bez opłat zamieścisz własne ogłoszenie typu sprzedam. Witryna SPRZEDAJEMY.pl to przykład powiązania sprawnej sprzedaży i handlu w internecie oraz prostoty zamieszczania ogłoszeń typu sprzedam, gdyż zamysłem projektodawców było przede wszystkim uruchomienie prostego dla każdego użytkownika interfejsu.Przejrzysty interfejs sprawia, że przemieszczanie się w obrębie witryny stało się wyjątkowo proste, przejrzyste podkategorie, segregacja na regiony, czy przydatna wyszukiwarka to udogodnienia, które dają sposobność na szybkie wyszukanie poszukiwanego przedmiotu z ogłoszenia.W równym stopniu jasne jest włączenie do zasobów oferty sprzedaży, portal sprzedajemy.pl nie żąda od ogłoszeniodawców logowania się, wystarczy jeśli potwierdzisz opcję dodającą ogłoszenie, a kwestionariusz sam pokieruje cię przez formalności wymagane w czasie dodania oferty. Ostatni etap to szansa publikacji aż do 12 zdjęć, w przeciwieństwie do pozostałych portali z aukcjami, fotki można załączyć prosto z pamięci telefonu komórkowego, nie musisz też dopasowywać fotek. To znacznie ułatwia zamieszczenie oferty. Następnie uruchamiasz ogłoszenie i oczekujesz na kontakt od kupującego. Pamiętaj by publikowane oferty były dobrej jakości, charakterystyki muszą być wyczerpujące, a zdjęcia wyraźne, jeśli wpiszesz więcej informacji o sprzedawanej rzeczy, tym łatwiej sprzedasz.Sprzedajemy.pl to mnóstwo bardzo popularnych działów takich jak dom i ogród (meble, narzędzia, wyposażenie wnętrz), odzież i obuwie (odzież dziecięca, odzież męska, galanteria i dodatki, odzież ślubna) to jednak nie wszystko w serwisie można kupić również między innymi: sprzęt sportowy, zabawki, zegarki i biżuteria.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty MAR-BUD »

  Firma Ogólnobudowlana
  Nasza umiejętność - Twoja korzyść.

  Wiedzę oraz doświadczenie dotyczące świadczenia usług remontowych nabywamy od 1990 roku.
  Wykorzystujemy nowe technologie, jak i sprawdzone techniki, idące w parze z zaangażowaniem oraz dobrą organizacją, wszystko to dla zaspokojenia klienta w kwestii terminowości, jakości jak i przystępnej ceny.

  Nasz klient - nasz Pan.

  Nie bagatelizujemy mniejszych zamówień, należną uwagę przykładamy tak samo do niedużych, jak i do większych prac. Szanujemy czas i pieniądze zlecającego usługę, dbamy, aby nie czuł się jednym z wielu, tylko kimś dla nas ważnym i odczuwał komfort w tej mierze, każdego traktujemy indywidualnie. Wszystko w myśl zasady mówiącej, że dla dobrze wykonanej pracy, dającej namacalną korzyść i satysfakcję tak usługobiorcy jak i wykonawcy potrzebny jest wzajemny szacunek, zaufanie oraz relacje opierające się na partnerstwie.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne Serenada »

  Przy okazji reklamy Biura matrymonialnego Serenada w Internecie polecamy nasze usługi dla samotnych. Propozycja naszego Biura dotyczy osób, które nie mogą poradzić sobie z samotnością. Biuro nasze usługi prowadzi na terenie całego kraju, zapisują się do nas panie i panowie w różnym przedziale wiekowym. W ostatnich kilku latach działalności prowadzimy też współpracę z biurami w Europie, USA i Kanadzie. Nasze ogłoszenia matrymonialne, a właściwie tylko ich część, prezentujemy na naszej stronie internetowej. Skorzystanie z usług Serenady jest proste. W tym celu na stronie internetowej należy wypełnić i przesłać ankietę zgłoszenową i opłacić wpisowe. Szczegółowy opis działalności oraz formy usług prezentujemy na poszczególnych podstronach. Nowy Klient powinien również zapoznać się z zasadami działania Biura, regulaminem, cennikiem usług oraz wizytówką Biura. Naszym atutem w prowadzeniu działalności są oferty matrymonialne. To one decydują o popularności i rozwoju Biura. Posiadamy ich tysiące, z których mogą korzystać klienci krajowi i zagraniczni. Poszukiwanie odpowiedniego partnera odbywa się poprzez przedstawienie ofert, z których każdy Klient samodzielnie wybiera te odpowiednie dla niego. W sprawach sercowych nie cierpiących zwłoki można też skorzystać z porad Biura. Nie spoczywamy na laurach, w dalszym ciągu podnosimy poprzeczkę dla lepszego poziomu usług i powiększaniu bazy ofert. Dbamy o naszych Klientów, serdecznie zapraszamy wszystkie samotne osoby z całego kraju, przecież wspólnie możemy - wygrać z samotnością!

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Warszawa-Gwarancja Jakości »

  Havranek-Nauka Jazdy Warszawa to doskonały wybór jeśli chodzi o kurs prawa jazdy kat. B lub jazdy doszkalające. Szkolenie odbywa się pod czujnym okiem Instruktora Nauki Jazdy, który posiada również uprawnienia Egzaminatora kandydatów na kierowców kat. A i B, dzięki czemu szkolenie odbywa się PROFESJONALNIE! Nazywam się Rafał Trawczyński. Nauka jazdy przyszłych kierowców sprawia mi przyjemność i jest moją pasją. Prawo jazdy kat. A i B posiadam od 1999 r., kat. C i C+E uzyskałem w 2009 r.Instruktorem Nauki Jazdy kat. B jestem od 2007 r. natomiast kat. A od 2009 r.. Ponadto w 2009 r. zdobyłem uprawnienia Egzaminatora kandydatów na kierowców kat. A i B. Cechuję się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością oraz indywidualnym podejściem do każdego kursanta.Samochód, w którym przeprowadzam szkolenie jest nowy, w dobrym stanie technicznym, utrzymany w czystości oraz klimatyzowany-Nowa Skoda Fabia II.Podczas szkolenia wywieram największy nacisk na skręty w lewo na skrzyżowaniach,zawracanie, parkowanie a przede wszystkim na bezpieczną jazdę.Wbrew pozorom parkowanie równoległe (wjazd tyłem wyjazd przedem-tzw koperta) nie będzie stwarzało najmniejszych trudności ponieważ mam własny niezawodny sposób jak również z parkowaniem prostopadłym.Po szkoleniu ze mną skręty w lewo nie będą stwarzały najmniejszych trudności, parkowanie i ogólna jazda w ruchu drogowym będzie przyjemnością.W cały cykl szkolenia wplatane są elementy ekonomicznej jazdy co jest ważne przy dzisiejszych cenach paliwa.Osoby szkolące się u mnie nie mają żadnego problemu ze zdaniem egzaminu państwowego na prawo jazdy kat. B o czym świadczą opinie na mojej stronie internetowej i innych forach.Połowa sukcesu to-dobry instruktor. Bez odpowiedniego podejścia i wiedzy instruktora możemy wyjeździć wiele godzin a efektu nie osiągniemy. Havranek Gwarancja Jakości. Havranek Gwarancja Sukcesu. Havranek Gwarancja Dobrej Ceny. Zapraszam Rafał Trawczyński.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • prywatny detektyw Warszawa - Honester Agencja Detektywistyczna »

  Profesjonalna Agencja Detektywistyczna - Prywatny DETEKTYW Warszawa - Honester. Honester prywatny detektyw to bardzo dobry detektyw dla firm, wszelkich przedsiębiorców oraz osób prywatnych a także instytucji państwowych oraz samorządowych. Honester Detektyw Warszawa, szczególnie jest potrzebny wtedy gdy pracownik kradnie, kontrahent nie płaci zobowiązań, windykacja okazuje się bezskuteczna, konkurencja podejmuje się nieuczciwych praktyk, gdy pracownik kradnie, gdy zaufany pracownik działa na rzecz konkurencji... gdy żona zdradza, gdy mąż zdradza, gdy założony jest podsłuch. Honester to bardzo dobry detektyw Warszawa. Honester to także Prawnik Warszawa.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oława reklama »

  Oławski portal ogłoszeniowy oferuje powierzchnię reklamową na swoim portalu. Każdego dnia odwiedza nas ok 450 potencjalnych internautów. Więc reklama na naszym portalu jest jak najbardziej trafna inwestycją, która pomoże Twojej firmie zdobyć nowych kentów

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresowe Ogólnopolskie Biuro Tłumaczeń »

  Ogólnopolskie Ekspresowe Biuro Tłumaczeń powstało w ramach Europejskiego Biura Tłumaczeń, które działa na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki wspólnej ofercie możemy oferować najlepsze usługi językowe w Polsce. Dlaczego najlepsze? Najlepsze, ponieważ nasi tłumacze to międzynarodowy sprawdzony zespół z wieloletnim doświadczeniem - dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nie jesteśmy narażeni na współpracę z niesprawdzonymi lub zawodnymi tłumaczami a jakość naszych tłumaczeń jest wielokrotnie sprawdzana przez naszych tłumaczy i weryfikatorów.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości ARKA Bielsko-Biała »

  Zajmujemy się na terenie Bielska-Białej i okolic, Podbeskidziu, pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, wynajmie nieruchomości: domy, mieszkania, lokale, magazyny, hale, kamienice, działki i grunty przemysłowe, lokale handlowe, usługowe. Pracują u nas licencjonowani agenci nieruchomości, współpracujemy min. z notariuszami, bankami, rzeczoznawcami, developerami, geodetami, zarządcami, architektami, projektantami i innymi biurami nieruchomości. Posiadamy dużą bazę ofert i stale ją powiększając. Ciągle pogłębiamy nasza wiedzę prawną na szkoleniach z listy Ministerstwa Infrastruktury tak potrzebna do pracy w tym zawodzie, aby móc służyć naszym klientom coraz lepiej. Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przepychanie kanalizacji »

  Budując nowy dom, mieszkanie lub remontując je każdy właściciel marzy aby zaprojektować design według własnego gustu.Często zapomina się, że jednak najważniejszym punktem każdej inwestycji budowlanej jest prawidłowe zaplanowanie, a później wykonanie instalacji hydraulicznych. Jeśli o tym zapomni się to na pewno owego nie będzie satysfakcji. Oczywiście pozostałe instalację jak na przykład elektryka, czy może klimatyzacja również są bardzo ważne i nie należy ich nie doceniać.
  Na mojej stronie przepychanie kanalizacji, hydraulik Warszawa, udrażnianie kanalizacji w miarę możliwości staram się zamieszczać cenne informacje i praktyczne porady. Efektem n ie prawidłowo wykonanej instalacji kanalizacyjnej są częste zapchania. Do udrażnianie rur można stosować zwykłą żmijkę, ale ona nie zawsze pomaga.przepychanie kanalizacji Ponadto nastała pewna tendencja na używanie sypkich środków do udrażnianie rur kanalizacyjnych. Czasem są one przydatne ale równie często dochodzi do całkowitego "zacementowania" rur takim środkiem, który przecież ma udrażniać kanalizację a nie zacementować ją. Do udrożnienia instalacji po użyciu środków do usuwania niedrożności można zastosować sprężynę elektryczną. Jest to skuteczny sposób na prawie wszystkie zapchania. Nasza firma posiada taką, więc polecamy się w razie potrzeby. Oprócz kanalizacji ważne są także woda użytkowa, centralne ogrzewanie i gaz. Wszelkie przeróbki, likwidacja awarii i kompleksowe wykonanie tychże instalacji jest w gestii naszej firmy. Świadczymy również na terenie Warszawy i okolic usługi naprawy drobnych prac hydraulicznych.naprawa spłuczki.Posiadamy stosowne uprawnienia i znajomość fachu. Prócz hydrauliki zajmujemy się instalacjami elektrycznymi a zwłaszcza przeglądami elektrycznymi. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Polecam

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne »

  Zamówienia publiczne w dzisiejszych czasach cieszą się coraz większym powodzeniem. Z jednej strony ciekawe oferty i dobre pieniądze, a z drugiej zaufani zleceniodawcy z sektora publicznego. Firma Grupa Biznes Polska od lat dostarcza swoim klientom najnowsze przetargi i ich wyniki na maila. Informacje są ściśle dopasowane do rodzaju wykonywanych prac i terenu działania. Oprócz przetargów serwis udostępnia oferty handlowe, licytacje i monitoring inwestycji. Jeśli poszukujesz nowych zleceń koniecznie odwiedź nasz serwis i skorzystaj z darmowego testu, po którym przekonasz się, że warto dołączyć do naszych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Rymed - odbierze, zawiezie i zutylizuje jak trzeba! »

  Firma Rymed zajmuje się odbiorem i transportem odpadów na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz zachodniopomorskiego jak również na życzenie klienta odbierze odpady oraz przetransportuje je w dowolnym miejscu w kraju.
  Rymed sc Zielona Góra to firma, która dba o bezpieczeństwo i jakość swoich usług.
  Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie odbioru odpadów przemysłowych, odpadów weterynaryjnych, odpadów medycznych, odpadów przemysłowych i wielu innych. Firma Rymed to młodzi i ambitni ludzie, którzy wiedzą co robią, czego dowodem jest ich wykształcenie. Transportujemy odpady takie jakodpady weterynaryjne, odpady medyczne, odpady niebezpieczne, odpady przemysłowe, odpady pokonsumpcyjne, przeterminowane środki spożywcze i inne. W ofercie również produkcja paliwa alternatywnego. Dostarczymy także odpowiednie worki, pojemniki. Zapraszamy do kontaktu z nami Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • StarOfService »

  StarOfService jest marketingową platformą działającą online, która łączy klientów z lokalnymi dostawcami usług, wśród których znaleźć można dostawców cateringu, elektryków, DJ-ów, sprzątaczki, prawników, hydraulików i fotografów ślubnych.

  Łatwy w obsłudze system pozwala użytkownikowi na znalezienie interesujące go usługi w wybranej lokalizacji. StarOfService zadaje kilka dodatkowych pytań w celu dobrania oferty najbardziej pasującej do zapytania klienta, który następnie ma możliwość wyboru fachowca, którego zechce zatrudnić.

  Data dodania: 07 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogłoszenia

Ogłoszenia - nowa strona:

Adres:
')