");

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Tłumaczenia medyczne angielski »

  Ponadto, profesjonalni tłumacze którzy nie specjalizują się w tłumaczeniach medycznych, muszą rozwinąć sieć znajomości z przedstawicielami zawodów medycznych, aby móc poprosić ich o radę lub przedyskutować znaczenie danego terminu. Najważniejsze dla tłumaczy jest zasięganie porad językowych u profesjonalistów, w celu uniknięcia popularnych pomyłek, oraz starannego sprawdzenia tekstu pod kątem ewentualnych błędów.

  Data dodania: 19 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej szkoły języków obcych LEKTOR. Nasza szkoła istnieje już od 1990 roku mamy więc duże doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu kursów językowych. Nasza bogata oferta zawiera między innymi kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego odbywa się na wielu poziomach zaawansowania w kilkuosobowych grupkach. Oferujemy kursy standardowe, wakacyjne, maturalne, gimnazjalne, intensywne, biznesowe i wiele innych. Kursy angielskiego odbywają się o różnych godzinach, tak aby każdy słuchacz mógł swobodnie wpasować je w swój plan dnia. Aby w pełni poznać nasza ofertę, zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej szkoły językowej dla dorosłych ATRIUS. Nasza szkoła powstała z myślą o osobach dorosłych, które chciałyby uczyć się języków obcych we własnym gronie. Nasza szeroka oferta zawiera między innymi kursy języka angielskiego. Nauka angielskiego odbywa się na wielu poziomach zaawansowania w kilkuosobowych grupkach lub indywidualnie. Oferujemy kursy standardowe, wakacyjne, intensywne, biznesowe i wiele innych. Prowadzimy także kursy językowe za granicą. Kursy angielskiego odbywają się o różnych godzinach, tak aby każdy słuchacz mógł swobodnie wpasować je w swój plan dnia. Aby w pełni poznać nasza ofertę, zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres:
')