");

Alarmy Podkategoria: Alarmy

 • AVAL - alarmy, monitoring, anteny, nagłośnienia, domofony, akumulatory, sejfy »

  AVAL Sp. z o. o. to firma zajmująca się techniką antenową, telekomunikacyjną oraz branżą technicznej ochrony mienia. Działa na rynku już od 1993 roku.
  Spółka AVAL oferuje wszelkie materiały i urządzenia w zakresie:
  - instalacji antenowych indywidualnych i zbiorowych, w tym anteny DVB-T i TV-SAT, wzmacniacze, multiswitche, rozgałęźniki i gniazda antenowe;
  - systemów technicznej ochrony mienia, w tym alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, systemy monitoringu wizyjnego CCTV i IP, domofony i wideodomofony;
  - systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy;
  - systemów nagłośnienia PA (100V);
  - sprzętu teleinformatycznego i telekomunikacyjnego, w tym szafy rack 19-calowe, osprzęt instalacyjny.
  Ponadto AVAL oferuje:
  - akumulatory bezobsługowe, zasilacze, UPSy;
  - kable i przewody koncentryczne, alarmowe i domofonowe, telekomunikacyjne i teleinformatyczne;
  - narzędzia ręczne oraz mierniki uniwersalne i specjalistyczne;
  - zamki, samozamykacze drzwiowe, szafy na akta, sejfy i kasy pancerne.
  AVAL jest autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem największych producentów i importerów.
  Na witrynie internetowej AVAL jest rozbudowany katalog ze szczegółowymi opisami i kartami katalogowymi. Opisy oferowanych towarów są bogato ilustrowane fotografiami.
  Tam też znajduje się poradnik dla wszystkich zainteresowanych branżą zabezpieczeń oraz techniką antenową. W poradniku umieszczono kilkadziesiąt artykułów.
  Na witrynie są również przedstawione podstawowe informacje o Spółce AVAL.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring CCTV - kamery przemysłowe i rejestratory »

  Witryna internetowa dotycząca zagadnień związanych z monitoringiem CCTV. Serwis zawiera główne informacje jakie klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na montaż telewizji przemysłowej. Znajdują się tu opisy właściwości różnego rodzaju kamer przemysłowych i rejestratorów cyfrowych. Dowiedzieć się można również, jakie kamery sprawdzają się w nocy a jakie w dzień.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Automatyczne odcięcie wody w mieszkaniu »

  Każdy bez wyjątku pragnie być bezpieczny we własnych czterech kątach i wybiera środki, które temu służą. Oprócz standardowych zabezpieczeń, o których zwykle pamiętamy, pod uwagę musimy wziąć także zabezpieczenie przed zalaniem domu wodą. Nie jesteśmy niestety w stanie przeczuć każdego zagrożenia, na które jesteśmy narażeni, lecz zalanie wodą wodmu jest całkiem powszechnym powodem strat. Jeśli wolimy zatem do tego nie doprowadzić, znakomitą opcją jest zainwestowanie w wysokiej jakości czujnik, który oferuje nam www. dropsensor. com - firma wybierająca na każdym kroku najskuteczniejsze środki.

  Automatyczne odcięcie wody zabezpiecza nasz dom przed zalaniem oraz szeregiem zniszczeń. Firma http://www. dropsensor. com zapewnia w tej materii poradnictwo oraz pomoc wszystkim swoim indywidualnym klientom, lecz również ludziom interesu, chcącym ochraniać tym sposobem swoje siedziby. Daje nam to gwarancję powstrzymania każdego wycieku wody, przed tym zanim będzie on tak ogromny, iż przyczyni się do powstania znaczących szkód.

  Adres DropSensor. com to Ruda Śląska, ul. Niedurnego 79. Każdy klient ma poza tym opcję kontaktu mailowego oraz telefonicznego, kierując swą wiadomość na maila czy też telefonując pod numer 795690111. Na witrynie www udostępniony jest też przejrzysty formularz, poprzez który można się z nami kontaktować.

  Wieloletnia praktyka przyczyniła się do tego, że DropSensor. com stawia na to, co najlepsze. Jest w stanie sprostać życzeniom wszystkich konsumentów, zarówno indywidualnych, jak również biznesmenów, rozumiejąc ich potrzeby. Oferuje im produkty podporządkowane ich życzeniom oraz zapewniające zestaw zabezpieczeń przed zalaniem, co przyczynia się do tego, że żyje im się łatwiej.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz - DomoweKaty.pl »

  Serwis internetowy zajmujący się tematyką związaną z budownictwem i szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Moderowany blog z publikacjami tematycznymi. Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się, co należy zakupić do domu, w co zaopatrzyć mieszkanie, a od czego stronić, zajrzyj i przeczytaj. Zachęcamy też do wysyłania swoich artykułów, ale tylko unikalne i wartościowe.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sklep online eAlarmy »

  Sklep internetowy eAlarmy zajmuje się zabezpieczaniem mienia. Na asortyment składa się szereg różnorodnych urządzeń mających zapewnić bezpieczeństwo zarówno domom prywatnym jak i wszelkim firmom. Dlatego sklep online eAlarmy proponuje swoim klientom systemy bezpieczeństwa cechujące się nieskomplikowaną technologią i bardziej zaawansowaną. W sklepie eAlarmy można znaleźć specjalistyczne sprzęty takie jak: - systemy alarmowe - czujki, czujki magnetyczne, sygnalizatory, urządzenia antynapadowe, centrale alarmowe, alarmy bezprzewodowe; - telewizja przemysłowa - rejestratory cyfrowe DVR, kamery CCTV, monitoring HD-SDI HD CTTV, atrapy kamer, obiektywy, monitory, obudowy, zabezpieczenia, dyski twarde HDD; - monitoring IP w skład którego wchodzą takie urządzenia jak rejestratory NVR i hybrydowe, kamery IP/ megapikselowe, obiektywy megapixelowe, oprogramowanie IP, akcesoria IP; - monitoring HDCVI w którym wyróżnić możemy rejestratory, kamery, akcesoria HDCVI; - monitoring HD z monitoringiem AHD; - interkomy oraz domofony z systemem analogowym, a także cyfrowym; - wideodomofony; - systemy przeciwpożarowe; - systemy oddymiania; - kontrola dostępu. Aby szybko uzyskać potrzebną wiedzę można posłużyć się zakładką zapytanie. Profesjonalna załoga z chęcią udzieli wiadomości na frapujące pytania klientów, a także okaże pomoc przy wyborze akcesoriów. Przedsiębiorstwo istnieje na rynku już od 1997 r., a jego siedziba znajduje się w Częstochowie przy ulicy Bialskiej 57/1. Wiele lat doświadczenia a także współpraca z najlepszymi producentami takimi jak: D-max, Satel, Evermax, Visonic, Kenwei, DSC, BSC, Optex, Urmet i in. zapewniła firmie mocną pozycję wśród konkurencji oraz szerokie grono zadowolonych klientów. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 06 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alarmy

Alarmy - nowa strona:

Adres:
')