");

Pranie dywanów i tapicerki meblowej Gdańsk

Pranie dywanów i tapicerki meblowej Gdańsk Firma świadczy usługi czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej w Trójmieście.
Profesjonalny sprzęt i środki piorące usuwają najbardziej uporczywe plamy oraz roztocza.
Dojazd do klientów w Gdańsku i Sopocie jest bezpłatny.

Szczegóły strony pranietapicerkimeblowej.pl:

Podlinkuj stronę pranietapicerkimeblowej.pl:

Pranie dywanów i tapicerki meblowej Gdańsk

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mazowiecka Agencja Eventowa METRO-Promotion »

  Agencja z ponad 10 letnim doświadczeniem organizująca różnego typu eventy w całej Polsce. Duży park urządzeń rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych. Impresariat gwiazd, organizacja koncertów. Imprezy firmowe, integracja, bankiety, konferencje, targi; pikniki rodzinne isportowe. Kampanie reklamowe. Technika estradowa, bank hostess i gadżety reklamowe.
  Metro Promotion to firma z bogatym doświadczeniem na polu organizacji imprez artystyczno-rozrywkowych, sportowych, targów branżowych, skutecznie i profesjonalnie przeprowadzająca kampanie reklamowe produktów, firm i usług, zajmująca się również kształtowaniem wizerunku rynkowego.
  Metro Promotion to zespół ludzi z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w branży, zespół ludzi, których połączyła pasja do tworzenia rzeczy nietuzinkowych. Nie powielamy schematów, nie mamy gotowych szablonów ani projektów, każda impreza jest nowym wyzwaniem. Każdą imprezę możemy kompleksowo organizować jak również być podwykonawcą poszczególnych elementów wydarzenia.
  Jesteśmy partnerem i współrealizatorem wielu imprez i wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, imprez masowych i festynów. Współpracujemy z ośrodkami kultury, domami pracy twórczej, instytucjami samorządowymi i organizacjami pozarządowymi.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie www.event.metro-promotion.pl, gdzie prezentujemy szeroką gamę możliwości organizacji wszelkiego typu imprez.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
')