");

Pranie dywanów i tapicerki meblowej Gdańsk

Pranie dywanów i tapicerki meblowej Gdańsk Firma świadczy usługi czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej w Trójmieście.
Profesjonalny sprzęt i środki piorące usuwają najbardziej uporczywe plamy oraz roztocza.
Dojazd do klientów w Gdańsku i Sopocie jest bezpłatny.

Szczegóły strony pranietapicerkimeblowej.pl:

Podlinkuj stronę pranietapicerkimeblowej.pl:

Pranie dywanów i tapicerki meblowej Gdańsk

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zaufaj księgowej z TaxExpert.com.pl »

  Każdy biznes musi być w stanie poszczycić się się profesjonalnie prowadzoną księgowością. Nieprawidłowości w papierach mogą doprowadzić bowiem do przykrych konsekwencji. Znamy potrzeby naszych klientów dzięki wieloletniej praktyce. Nasza firma jest w stanie zapewnić Waszemu przedsiębiorstwu odpowiednią pomoc księgową, dzięki czemu Wy będziecie mogli poświęcić się swoim inwestycjom. Nasz team złożony jest z doświadczonych pracowników, którzy nieustannie kształcą się, aby o wiele lepiej dbać o Twój biznes. Bardzo wielu klientów korzysta z usług Tax Expert na stałe.

  Zachęcamy by zajrzeć na naszą witrynę: taxexpert. com. pl, żeby dowiedzieć się o wiele więcej na temat szczegółów naszych usług rachunkowych. Mogą się Państwo z nami skontaktować drogą telefoniczną: (+48) 693 698 488 i w ten sposób umówić się na spotkanie. Zapraszamy do odwiedzenia przede wszystkim naszej siedziby pod adresem: Ostrowskiego 30 53-333 Wrocław. Jesteśmy w stanie Państwu zaoferować w ramach usług księgowo-podatkowych na przykład: prowadzenie rejestrów VAT. Natomiast w ramach usług kadrowo-płacowych jesteśmy w stanie Waszym firmom zaoferować m. in: sporządzanie umów-zleceń i umów o dzieło.

  W Tax Expert bez przerwy świadczymy usługi biznesmenom, jak i zwykłym ludziom. Z nami będziesz płacił mniej. Zadowoleni podatnicy odwiedzają nas ponownie i rekomendują nas swoim przyjaciołom. Nasza firma najlepszych efektów. Problemy z urzędami staną się dla Ciebie tylko wspomnieniem.
  Chętnie będziemy dla Państwa prowadzić bieżącą księgowość, jak i pomagać w bardziej skomplikowanych sytuacjach. Każdy jest w stanie odnaleźć w Tax Expert pomoc podatkową. Mnóstwo można się dowiedzieć na naszej witrynie.

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »
')